Odpolední výlet do Českého vinařství Chrámce

Odpoledne nás čeká již tradiční společný výlet do Českého vinařství Chrámce, nacházející se kousek severně od Loun. Co nás čeká na místě: po příjezdu zaparkujeme na prostorné louce, odebereme se do připravené haly, kde bude probíhat degustace burčáku, vín, k tomu na stolech chutné drobné občerstvení. Následovat bude prohlídka vinařství a na závěr si budeme moct nějaké to skvělé víno, či burčák koupit v místní prodejně. Pak už se rozjedeme individuálně na cestu domů, nebo zpět do muzea. Cena za výlet je 150 Kč/osobu (v ceně parking, občerstvení, ochutnávka vín, burčáku a drobné občerstvení, prohlídka vinařství, děti do 5 let zdarma).

Poplatek za výlet budeme vybírat při vašem dopoledním příjezdu na PLOUTVOBRANÍ - na bráně muzea - V HOTOVOSTI. Mějte proto prosím připravenou dostatečnou hotovost. Děkujeme za pochopení ;-)

Chystáte se k nám na sraz?

REGISTRUJTE VÁŠ VŮZ ZDE

PLOUTVOBRANÍ

16. 9. 2023

PODMÍNKY REGISTRACE:

S ohledem na KAPACITU AREÁLU MUZEA registrace budeme potvrzovat: 

1/ veteránům

2/ americkým vozidlům do roku výroby 2000

Registrujte svůj vůz pečlivým vyplněním formuláře na této stránce, nejpozději do 15.9.2023 do 18.00 hod. Potvrzení registrace od nás obdržíte mailem. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout potvrzení registrace vozům, které nesplňují výše uvedené kritérium. Pro účast na srazu  PLOUTVOBRANÍ 2023 je registrace NUTNÁ. Cena za registrovaný vůz je 200 Kč - splatné V HOTOVOSTI v den akce - "na bráně" při vjezdu do areálu. Tato cena zahrnuje vůz, řidiče a 1 spolujezdce. Každá další osoba ve vozidle platí 100 Kč. Děti do 5 let zdarma. 

V případě, že na sraz dorazí neregistrovaný vůz, splňující výše uvedené kritéria, může a nemusí být s ohledem na počet registrovaných účastníků na akci vpuštěn. Cena za neregistrovaný vůz je 300 Kč - splatné V HOTOVOSTI v den akce - "na bráně" při vjezdu do areálu. Tato cena zahrnuje vůz, řidiče a 1 spolujezdce. Každá další osoba ve vozidle platí 100 Kč. Děti do 5 let zdarma.

Odesláním registrace zároveň souhlasíte s GDPR a bezpečnostními pravidly srazu, čtěte je proto prosím pečlivě.

Program akce + trasu odpoledního výletu naleznete již brzy zde na stránkách.

Upozorňujeme, že do areálu muzea není umožněn vstup se psy. Nechte proto své mazlíčky raději doma. Děkujeme za pochopení.TRASA ODPOLEDNÍHO VÝLETU DO VINAŘSTVÍ V CHRÁMCÍCH:

https://mapy.cz/s/gozugeredu

Z Muzea JK CLASSICS odjíždíme v 14.30 h

Jedeme v běžném silničním provozu. Trasa má 52 km, potrvá nám cca. 1 hodinu. Nebudou pro nás zavřené žádné křižovatky, všichni účastníci výletu jsou povinni dodržovat dopravní předpisy.

BUDE SE MOŽNÁ HODIT:

1/ Adresa vinařství: Chrámce 32, 434 01 Chrámce

2/ GPS vinařství: 50.4674772N, 13.7728203E