JK CLASSICS Opening Party 2024_01
JK CLASSICS Opening Party 2024_01

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ:


PROGRAM:

JK CLASSICS Opening Party 2024
JK CLASSICS Opening Party 2024

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

Chystáte se k nám na

OPENING PARTY 11.5.2024?

Registrujte svůj vůz zde...

PODMÍNKY REGISTRACE:

S ohledem na KAPACITU AREÁLU MUZEA a na pohodovost veteránské akce je Opening party určena pouze pro veterány. Registrace budeme potvrzovat vozům roku výroby 1993 a starším.

Registrujte svůj vůz pečlivým vyplněním formuláře na této stránce, nejpozději do 9.5.2024 do 18.00 hod. Po kontrole od nás obdržíte potvrzení registrace mailem, obvykle do 3 dnů. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout potvrzení registrace vozům, které nesplňují výše uvedené kritérium (stáří vozu). Pro účast na srazu  OPENING PARTY 2024 je námi potvrzená registrace NUTNÁ. Cena za registrovaný vůz je 200 Kč - splatné V HOTOVOSTI v den akce - "na bráně" při vjezdu do areálu. Tato cena zahrnuje vůz, řidiče a 1 spolujezdce. Každá další osoba ve vozidle platí 100 Kč. Děti do 5 let zdarma. 

V případě, že na sraz dorazí neregistrovaný vůz, splňující výše uvedené kritéria, může a nemusí být s ohledem na počet registrovaných účastníků na akci vpuštěn. Cena za neregistrovaný vůz je 300 Kč - splatné V HOTOVOSTI v den akce - "na bráně" při vjezdu do areálu. Tato cena zahrnuje vůz, řidiče a 1 spolujezdce. Každá další osoba ve vozidle platí 100 Kč. Děti do 5 let zdarma.

Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit registraci i mladším vozům, pokud tato jsou něčím zvlášť zajímavá (návštěvníky oblíbená, unikátní...).

Odesláním registrace zároveň souhlasíte s GDPR a bezpečnostními pravidly srazu, prosíme čtěte je proto pečlivě.

Program akce naleznete již brzy zde na stránkách.

Upozorňujeme, že do areálu muzea není možný vstup se psy. Nechte proto své mazlíčky raději doma. Děkujeme za pochopení.


Odpolední výlet

Velmi oblíbenou součástí Opening Party je společný, již tradiční odpolední výlet účastníků akce, tentokrát do Lánské obory

Díky vstřícné a velice milé spolupráce s vedením Lesní správy Lány se nám povedlo domluvit příjemný výlet, jako pomyslnou tečku za pohodovým dnem v našem muzeu. Na místě budeme mít zabezpečené vyhrazené parkování, komentované prohlídky obory s možností nakrmit zvěř a opékání zvěřinových buřtů a klobás na ohni - k dispozici budou i obyčejné buřty - pro ty, co zvěřinu neradi (incl. chléb, hořčice a kečup). 

Cena za účast na výletě byla Lesní správou stanovena na:

130 Kč - dospělá osoba (incl. parkovné, komentovaná prohlídka s krmením zvěře a občerstvení v podobě opékání zvěřinových buřtů na ohni)

50 Kč - děti od 6ti let (incl. komentovaná prohlídka s krmením zvěře a občerstvením v podobě opékání zvěřinových buřtů na ohni)

ZDARMA - děti do 5 let

POZN. v areálu Lánské obory bude v den naší návštěvy otevřen také kiosek s občerstvením: teplé/studené nápoje, zmrzlina...atd. - toto občerstvení není zahrnuto v ceně výletu

Poplatek za účast na výletě budeme vybírat spolu se vstupným na akci - ráno/dopoledne při vašem vjezdu na Opening Party - V HOTOVOSTI (předáme pak v Lánech hostiteli). Mějte prosím s sebou dostatečnou hotovost. Děkujeme za pochopení.

HARMONOGRAM VÝLETU:

14.30 hod. - odjezd z  muzea JK CLASSICS

15.00 hod. - příjezd do Lánské obory - parkování

15.00 - 17.00 hod. - komentované prohlídky demonstrační obory s krmením zvěře, opékání buřtů na ohni, následně individuální odjezd domů

POZN. doporučujeme vzít s sebou dalekohled - Lánská obora je rozlehlá, ne všechna zvěř se zdržuje u plotů a za dobrého počasí se může hodit pikniková deka - posezení je dostatek, ale pro případ ;-)