Informace pro návštěvníky

Expozice

Prohlídky v muzeu probíhají individuálně, bez průvodce. Expozici naleznete celkem ve 4 halách a přilehlé venkovní části. U každého vystaveného exponátu je popis s technickými údaji a historií vozidla. Je na každém návštěvníkovi, čemu a jak moc věnuje svou pozornost. Doba prohlídky tak může být různá, od 1 do 2-3 hodin. 

Pro děti

A co naši nejmenší hosté? Znáte to, děti jsou v muzeích nadšené z prvního exponátu, ne však již z padesátého, šedesátého . . . proto jsme mysleli i na ně a vybudovali jsme pro ně dětský koutek v americkém školním autobusu. Ve venkovní expozici na ně čeká spousta vozítek a tříkolek, na kterých se ti nejmenší můžou "vyřádit".

TP/ZTP

Vstupné pro držitele průkazů TP/ZTP je zdarma. Parkování mají tito návštěvníci, s ohledem na pohodlnější přístup, umožněno přímo v areálu, naproti pokladně. Prostory muzea jsou plně bezbariérové (až na 1 schod při vstupu do haly č.1 - vstup nouzovým východem - bez bariér). V Bistru BAR59 je taktéž toaleta pro invalidy.

Motorkáři a veteránisti

Návštěvníkům přijíždějícím s veterány a na motorkách je umožněno parkování přímo v areálu muzea - naproti pokladně - a to výlučně a pouze dle pokynů obsluhy pokladny. Zde jsou umístěny také stojany na kola pro cyklisty.

Vstup se psy

Do  areálu muzea JK CLASSICS, včetně všech venkovních expozic a Bistra BAR59, je VSTUP SE PSY (či jinými dom. mazlíčky) ZAKÁZÁN!  K zákazu vstupu se psy jsme byli nuceni přistoupit na základě špatných zkušeností s jejich neukázněnými majiteli.

WI-FI

Na venkovní terase bistra a v přilehlých prostorech je pro návštěvníky k dispozici WI-FI (zdarma). Upozorňujeme také na sníženou kvalitu signálu mobilních operátorů, s ohledem na okolní lesní krajinu, s nízkým počtem vysílačů.

Možnosti plateb

Na pokladně muzea i v Bistru BAR59 lze platit v hotovosti v CZK nebo EUR (EUR bankovkami s hodnotou adekvátní účtu), také běžnými debetními a kreditními platebními kartami. Platba stravenkami, či jinými zaměst. poukazy není možná.