OPENING PARTY 2023

29.04.2023

Jarní sraz veteránů a novodobých "amerik", pořádán každoročně u příležitosti odstartování nové sezóny v Muzeu veteránů JK CLASSICS v Lužné u Rakovníka, pod názvem OPENING PARTY, se v letošním roce uskuteční v sobotu 29.4.2023 od 10 do 17 hodin. Již tradičně nebudou chybět pořádná auta, stánky s chutným občerstvením, stylová hudba, country tance, soutěž o NEJ KÁRU SRAZU a odpolední výlet účastníků za zajímavým cílem zdejšího krásného kraje.

Tentokrát pojedeme do Kolešovic, do areálu místního zámku. Parkovat budeme v zámeckém parku, kde se budou moct klienti místního Domova důchodců i obyvatelé obce pokochat našimi vozy. My si zatím poslechneme něco z historie a současného provozu zámku v podání ředitelky domova, dostaneme možnost nahlédnout do obrazárny zámku a v zahradách pro nás vystoupí členové Dobrovolného ekologického spolku "Ochrana ptactva" z Kožlan - s prezentací této záchranné stanice a sokolnickými ukázkami.

Akce v muzeu je samozřejmě určena jak majitelům veteránů a amerik, tak široké veřejnosti. Je to jedinečná příležitost jak v jednom dni, vedle rozsáhlé expozice muzea, zažít a vidět v pohybu další spoustu nádherných vozidel. Jelikož v 14.30h. pojede většina účastníků s auty na odpolední výlet do Kolešovic - doporučujeme návštěvníkům dorazit tak, aby si stihli vše v klidu prohlédnout, v ideálním případě od 10.00 do 13.00h.

Vstupné do muzea v den konání akce naleznete na našem webu v sekci VSTUPNÉ . Prodej vstupenek přímo v den konání akce na pokladně muzea, nebo v předprodeji od 1.4. do 28.4.2023 (pro plynulejší vstup na akci - bez fronty u pokladny) klik-> GoOUT

Areál muzea má svojí kapacitu. Do předprodeje jsme uvolnili pouze část vstupenek. Počítáme tak samozřejmě i s návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenky na místě - tyto pouze upozorňujeme, že po dosažení kapacity - bude vstup na akci následně umožněn pouze držitelům vstupenek z předprodeje.

Program již brzy zde. 

Registrace účastníků od 1.4.2023 v sekci REGISTRACE .